EnerSys NP7-12FR-250
Battery; Lead-Acid; 7; 12V; 151mm L x 65mm W x 97.5mm H; 2.65; 25 Milliohms
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品电池
型号编码NP7-12FR-250